1. Інтерв’ю голови Добровеличківської районної ради сьомого скликання Людмили Корнієнко в районну газету «СІЛЬСЬКЕ ЖИТТЯ»
  2. Програма економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2018 рік.

--- : Голова районної ради Людмила Корнієнко взяла участь у роботі Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

 

Голова районної ради Людмила Корнієнко взяла участь  у роботі Координаційної ради з питань місцевого самоврядування Голова районної ради Людмила Корнієнко взяла участь  у роботі Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

 

 

У Новоархангельському районі відбулася Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради Олександра Чорноіваненка. Обмінятися власним досвідом прибули голови районних рад Кіровоградської області.

 

Головними темами для обговорення стали створення госпітальних округів, діяльність органів місцевого самоврядування в процесі децентралізації та реформування галузі освіти, впровадження інформаційно-комунікативних технологій у сільській місцевості.

 

Голова обласної ради зазначив, що проведення освітньої та медичної реформ передбачає активне використання мережі Інтернет. Для забезпечення сіл Кіровоградщини Інтернетом обласна рада розробила проект «Забезпечення сучасними інформаційно-комунікативними системами сільських територіальних громад Кіровоградської області». Даним проектом передбачено встановлення 54 вежі на території області, які будуть пов’язані між собою та стовідсотково забезпечать населення, в тому числі сільське, мережею.

 

У ході зібрання спікери також розповіли про досягнення Новоархангельського району у створенні навчально-виховних об’єднань.

 

Олександр Чорноіваненко та голови районних рад відвідали Новоархангельський будинок дитячої та юнацької творчості і центральну районну лікарню, де поспілкувалися з трудовим колективом. Керівники територій також ознайомилися з роботою сонячної фотоелектричної станції у селі Кам’янече Новоархангельського району, збудованою ТОВ «Агрофірма Авангард ЛТД». За словами директора підприємства Василя Крамара, станції виробляють 70 % електроенергії від загальної потреби всього району.

 

 

Голова районної ради Людмила Корнієнко взяла участь  у роботі Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

 

 

За результатами координаційної ради голови районних рад обмінялися досвідом та підтримали рішення проведення наступного засідання влітку у місті Світловодську.

 
7-05-2018, 10:18 Переглядів: 198 Категорія: ---
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ