1. Інтерв’ю голови Добровеличківської районної ради сьомого скликання Людмили Корнієнко в районну газету «СІЛЬСЬКЕ ЖИТТЯ»
  2. Програма економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2018 рік.

Новини : В Добровеличківському районі розпочато ремонти доріг

В Добровеличківському районі розпочато ремонти доріг

 

 

Минулого четверга, 26 квітня 2018 року, голова районної ради Л.Корнієнко провела робочу зустріч з начальником філії «Добровеличківський райавтодор» В.Лебедовським з питання проведення  ремонтих робіт автошляхів Добровеличківського району.

 

Керівник  філії «Добровеличківський райавтодор» В.Лебедовський  проінформував про хід ремонтних робіт на напрямку дороги Липняжка – Карбівка, де проводиться поточний ямковий ремонт на відрізку 12 км, очікувана вартість становить 450 тис.грн., планується до червня місяця поточного року завершити роботи на даному напрямку.

 

Також, працівники підприємства розпочали роботи на напрямку Добровеличківка-Пушково (від Добровеличківки до Тернового) загальною протяжністю 13 км, очікувана вартість поточного ремонту доріг становить 1 млн.грн. На даному напрямку працюють дві бригади, роботи планується завершити до 20 травня 2018 року.

 

На виділені Міністерством інфраструктури цільові кошти в сумі 1,5 млн.грн. на поточний ремонт автошляху Т12 – Т14 (між смт.Добровеличківка та с.Піщаний Брід) підприємство розпочне ремонтні роботи після 20 травня 2018 року.

 

Голова районної ради Л.Корнієнко звернула увагу, що ремонтні роботи необхідно проводити якісно, а також дала завдання філії «Добровеличківський райавтодор» підготувати клопотання щодо вирішення питання ремонту аварійного мосту в с.Піщаний Брід для звернення до Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області та Кіровоградської облдержадміністрації.

 

 
2-05-2018, 11:56 Переглядів: 559 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ