1. Інтерв’ю голови Добровеличківської районної ради сьомого скликання Людмили Корнієнко в районну газету «СІЛЬСЬКЕ ЖИТТЯ»
  2. Програма економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2018 рік.

Новини : Громадські слухання з питань перспектив видобутку літієвих руд на території району

У великій сесійній залі районної ради 4 травня  2018 року  відбулися громадські слухання щодо оцінки впливу на довкілля результатів від планової діяльності ТОВ «ПЕТРО-КОНСАЛТІНГ» з видобутку літієвих руд на ділянці «Добра», яка розташована в Добровеличківському районі.

 

Громадські слухання з питань перспектив видобутку літієвих руд на території району

 

Участь у громадських слуханнях взяли представник Міністерства екології та природних ресурсів України Марина Шевчук, представники ТОВ «ПЕТРО-КОНСАЛТІНГ» на чолі з генеральним директором Ігорем Коломійцевим, директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Олександр Ковтунов, голова районної ради Людмила Корнієнко та заступник голови районної державної адміністрації Василь Ткаченко.

 

Громадські слухання з питань перспектив видобутку літієвих руд на території району

 

 

В обговоренні даного питання стосовно запланованої діяльності з видобування літієвих руд взяли участь більше 100 мешканців Добровеличківського району. Раніше вже проводилася роз’яснювальна робота серед жителів Тернівської сільської ради щодо перспектив інвестування розвитку території. Представниками ТОВ «ПЕТРО-КОНСАЛТІНГ» та представниками місцевої влади детально окреслені головні аспекти діяльності підприємства, а саме: в який спосіб добуватиметься літієва руда, яким чином буде збагачуватися, де зберігатиметься та як транспортуватиметься, а також вимоги екологічного законодавства, та законодавчого гарантування прав землекористувачів та землевласників.

 

У ході зустрічі жителі району отримали відповіді на питання захисту прав людей, які є власниками тих земельних паїв, де будуть проводитися роботи, чи становить літієва руда безпосередню загрозу для здоров’я людей та навколишнього середовища, чи є ймовірність спустошення підземних озер, і чи не зникне питна вода в криницях жителів сіл Тернове та Новостанкувата. Не менш важливими стали роз’яснення спеціалістів щодо розміру податків, як запоруки розбудови території, покращення стандартів життя місцевого населення тощо.

 

Громадські слухання з питань перспектив видобутку літієвих руд на території району

 

На всі нагальні питання та критичні зауваження жителів Добровеличківського району представниками ТОВ «ПЕТРО-КОНСАЛТІНГ» були надані змістовні й компетентні відповіді та роз’яснення.

 

 

 
7-05-2018, 10:52 Переглядів: 361 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ