1. Інтерв’ю голови Добровеличківської районної ради сьомого скликання Людмили Корнієнко в районну газету «СІЛЬСЬКЕ ЖИТТЯ»
  2. Програма економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2018 рік.

Новини : Сто років Добровеличківському районному військовому комісаріату

Сто років Добровеличківському районному військовому комісаріату Сто років Добровеличківському районному військовому комісаріату

 

 

Голова районної ради Л.Корнієнко та голова райдержадміністрації В.Смаглюк 17 травня 2018 року відвідали Добровеличківський районний військовий комісаріат, де привітали колектив працівників установи з почесною датою – 100-річним ювілеєм.

 

Вітаючи зі святом Людмила Корнієнко зазначила, що на даний час співробітники військового комісаріату виконують важливі для країни завдання, забезпечують відбір і організацію призову громадян на службу до Збройних Сил України, постановку на облік військовослужбовців запасу, здійснюють військово-патріотичне виховання молодого покоління та розвиток ідеї захисту Вітчизни, вирішують низку соціально значущих питань.

 

За високий професіоналізм та зразкове виконання службових обов’язків кращих працівників установи було відзначено медалями «100 років військовому комісаріату» та грамотами районної державної адміністрації і районної ради.

 
17-05-2018, 12:00 Переглядів: 334 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ