1. Інтерв’ю голови Добровеличківської районної ради сьомого скликання Людмили Корнієнко в районну газету «СІЛЬСЬКЕ ЖИТТЯ»
  2. Програма економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2018 рік.

Новини : Вітаємо з Всесвітнім днем вишиванки!

 

 

Вітаємо з Всесвітнім днем вишиванки!

 

 

Шановні жителі Добровеличківського району!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди чудового свята самобутньої, неповторної, барвистої української культури — Всесвітнього дня вишиванки, який щорічно відзначається у третій четвер травня.

 

Вперше День вишиванки запропонувала відзначати одна студентка Чернівецього університету, надихнувшись прикладом свого друга, який постійно носив вишиту сорочку в повсякденному вбранні. У 2006 році вперше відбулось це скромне свято — частина студентів університету та його викладачів підтримали ініціативу і прийшли на навчання у своїх вишиванках.

 

Сьогодні ж традиція вдягати вишиванки набула популярності у всьому світі, масштаби якої щорічно зростають.

Вишита сорочка – один з найбільш древніх українських атрибутів. Вона мала для наших предків магічний, релігійний сенс — з нею було пов’язано багато забобонів, застережень, вірувань. Кожен символ та колір ніс сакральне значення, як і те, хто вишиває сорочку, з яким настроєм та думками — вона мала слугувати власникові оберегом. Українці вірили, що сорочка може безпосередньо вплинути на долю того, хто її носить.

Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає українському народу натхнення до праці та боротьби. Бажаю всім нам укріплення національної ідентичності заради процвітання нашої країни.

 

З повагою, голова районної ради                        Л.Корнієнко

 
17-05-2018, 15:00 Переглядів: 218 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ