1. Інтерв’ю голови Добровеличківської районної ради сьомого скликання Людмили Корнієнко в районну газету «СІЛЬСЬКЕ ЖИТТЯ»
  2. Програма економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2018 рік.

Новини : Зі святом «Останнього дзвоника»!

 

Зі святом «Останнього дзвоника»!

 

В усіх загальноосвітніх навчальних закладах району 31 травня 2018 року відбулися урочисті лінійки та пролунали останні дзвоники з нагоди завершення навчального року.

 

В цей день голова районної ради Людмила Корнієнко відвідала Липнязьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де привітала педогогічний та учнівський колектив закладу зі святом «Останнього дзвоника».

 

Зі святом «Останнього дзвоника»!

 

У вітальному слові Людмила Корнієнко зазначила, що сьогодні перегортається ще одна сторінка славного освітянського літопису. Упродовж цього року учні долучалися до джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони природи, скарби рідної мови та гуманістичні цінності.

 

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших – першокласників, якими взято першу сходинку на шляху пізнання.

 

Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.

 

-   Бажаю вам віри у власні сили, впевненості  у завтрашньому дні, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.  Зичу вам добра й благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках, - наголосила голова районної ради.

 

Учні навчального закладу порадували гостей заходу святковими виступами.

 

 
31-05-2018, 18:00 Переглядів: 195 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ