1. Інтерв’ю голови Добровеличківської районної ради сьомого скликання Людмили Корнієнко в районну газету «СІЛЬСЬКЕ ЖИТТЯ»
  2. Програма економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2018 рік.

Новини : Святкові заходи до Міжнародного дня захисту дітей

 

Святкові заходи до Міжнародного дня захисту дітей

 

На центральному стадіоні селища Добровеличківка 1 червня 2018 року відбулися районні заходи з нагоди відзначення прекрасного свята радості та надії - Міжнародного дня захисту дітей, в яких взяли участь керівництво району та учні загальноосвітніх  навчальних закладів району.

 

Традиційно цього дня в Добровеличківському рай оні відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проводиться районний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Сонячне коло», в якому взяли участь вихованці Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ст.. № 1, Добровеличківського НВК – гімназія № 2, КЗ «Добровеличківське НВО», Липнязьської ЗШ І-ІІІ ст., Олексіївської ЗШ І-ІІІ ст., Тишківської ЗШ І-ІІІ ст.. № 1, Глинянського НВК, Миколаївського НВК, КЗ «Піщанобрідське НВО», Федорівського НВК та Добровеличківського ЦДЮТ.

 

Святкові заходи до Міжнародного дня захисту дітей

 

З вітаннями та побажаннями до дітей звернулися голова районної ради Л.Корнієнко, голова районної державної адміністрації В. Смаглюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Л.Силенко, голова Добровеличківської селищної ради І.Погрібніченко.

 

До святкових заходів долучилася громадська організація «Центр громадських ініціатив – центральний регіон».

 

Протягом дня діти розважались на батутах, гірках, каруселях, брали участь у спортивних естафетах, конкурсі малюнку на асфальті, розпису фарбами по тілу, наймолодші мали змогу пограти в дитячу риболовлю з басейну. Приємною несподіванкою для діток стало безкоштовне морозиво, вода та білети на атракціони. Море позитиву та посмішок було помітно сьогодні.

 

Святкові заходи до Міжнародного дня захисту дітей Святкові заходи до Міжнародного дня захисту дітей

 

В цей день з усіх куточків району з’їхалось більше тисячі діток. Нехай же кожна дитина у нашій державі буде щасливою від любові, уваги та піклування дорослих і тільки тоді і ми зможемо відчути смак справжнього щастя!

 

 
1-06-2018, 16:01 Переглядів: 167 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ