1. Інтерв’ю голови Добровеличківської районної ради сьомого скликання Людмили Корнієнко в районну газету «СІЛЬСЬКЕ ЖИТТЯ»
  2. Програма економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2018 рік.

Новини : День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

 

Біля Обеліску Слави  в  селищі Добровеличківка 22 червня 2018 року відбувся мітинг до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

 

В заході взяли участь керівництво районної ради, райдержадміністрації, делегації працівників установ, організацій району та жителі селища.

Перед учасниками мітингу виступили заступник голови районної ради А.Огреба та заступник голови райдержадміністрації  В.Ткаченко.

 

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

 

 

У своєму виступі Андрій Огреба  зазначив, що початок війни – це трагічна сторінка у нашій історії. Все, що пов’язане з цією страшною війною, навіки викарбовано в історичній та генетичній пам’яті народу, тому ми згадуємо людей, які у грізні роки виявили мужність та відвагу у битві з ворогом. Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання випали на долю українського народу. Колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке не стирається з історичної пам’яті. Тож згадаймо в цей день у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за перемогу у війні з німецько-фашистськими загарбниками.

 

 

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

 

Пам’ять загиблих у роки Другої світової війни було вшановано хвилиною мовчання та покладанням квітів до Обеліску Слави та братської могили воїнів-визволителів.

 
22-06-2018, 14:57 Переглядів: 160 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ