Новини : Вітання державним службовцям

 

 

У районному будинку культури 23 червня 2018 року відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення професійного свята  - Дня державної служби,  яка в цей день відзначає 100-річний ювілей від дня створення.

 

У святкуванні взяли участь керівництво районної ради, райдержадміністрації, державні службовці установ, організацій району та ветерани держслужби.

 

Зі святом учасників заходу привітали голова районної ради Л.Корнієнко та голова райдержадміністрації В.Смаглюк.

 

Вітання державним службовцям

 

У вітальному слові Людмила Корнієнко зазначила, що люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу. Пам'ятайте, що довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства. Одним із основних пріоритетів національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в процесі прийняття владних рішень. Ці зміни покликані підвищити авторитет державної служби в Україні та піднести імідж нашої держави на міжнародній арені. Тож, нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.

 

Голова районної ради  побажала держслужбовцям щасливого і радісного життя, щоб родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

 

 Вітання державним службовцям Вітання державним службовцям 

 

За сумлінну наполегливу працю та з нагоди свята кращих працівників державної служби було нагороджено  грамотами та подяками.

 

Вітання державним службовцям

 

 

Після офіційної частини до уваги присутніх було представлено святковий концерт за участі виконавців та творчих колективів закладів культури району.

 
25-06-2018, 17:26 Переглядів: 498 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ