Новини : В ході роботи постійних депутатських комісій

В ході роботи постійних депутатських комісій В ході роботи постійних депутатських комісій

 

В ході роботи постійних депутатських комісій В ході роботи постійних депутатських комісій

 

В ході роботи постійних депутатських комісій

 

З метою підготовки чергового пленарного засідання вісімнадцятої сесії районної  ради 25-26 червня 2018 року відбулися засідання постійних депутатських комісій районної ради, де розглядалися питання порядку денного сесії:

 

1.Про хід виконання Програми  розвитку малого та середнього підприємництва у Добровеличківському районі на  2017-2019 роки. 

2.Про хід виконання районної програми збереження історичної пам’яті про Перемогу  у Другій світовій  війні 1939 – 1945 років на  2011-2020 роки.

3.Про звіт про виконання програми соціального захисту окремих категорій населення Добровеличківського  району на 2014 – 2017 роки.

4. Про внесення доповнень до програми  економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2018 рік.

5. Про благоустрій населених пунктів району.

6. Про затвердження  Статуту комунального некомерційного підприємства «Добровеличківськийцентр первинної медико-санітарної допомоги» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області.

7. Про передачу окремого майна спільної власності територіальних  громад сіл, селища та містаДобровеличківського району (автомобіль ВАЗ “Нива” 555-33) на баланс комунального некомерційного  підприємства “Добровеличківський  центр первинної медико-санітарної допомоги”.

8.Про передачу  окремого майна спільної власності територіальних  громад  сіл,  селища, міста Добровеличківського району (необоротних матеріальних активів,  малоцінних  та швидкозношуваних  предметів  КЗ «Добровеличківський районний центр ПМСД») на баланс Добровеличківської центральної районної лікарні.

9.Про передачу окремого майна спільної власності територіальних громад  сіл,  селища, міста Добровеличківського району (приміщення Перемозівського фельдшерського пункту Піщанобрідської сільської ради) з балансу КЗ «Добровеличківський районний центр ПМСД» на баланс Піщанобрідської сільської ради.

10.  Про звіт про хід виконання програми "Поліпшення умов обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на території Добровеличківського району та впровадження системи дистанційного обслуговування “Клієнт казначейства- Казначейство” на 2017-2021 роки”.

11. Про внесення змін до районної програми “Поліпшення умов обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на території Добровеличківського району та впровадження системи дистанційного обслуговування “Клієнт казначейства - Казначейство” на 2017-2021 роки”.

12. Про створення Комунальної установи «Добровеличківський центр з обслуговування закладів освіти, культури, бюджетних установ» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області.

13. Про створення комунальної установи  «Добровеличківський методичний центр  педагогічної майстерності Добровеличківської районної ради  Кіровоградської області».

14. Про затвердження Статуту Комунальної установи «Інклюзивно–ресурсний центр» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області. 

15. Про затвердження статуту Добровеличківської дитячо-юнацької спортивної школи в новій редакції.

16. Про втрату чинності рішення районної  ради від 22.12.2017 року N373 “Про делегування окремих повноважень засновника загальноосвітніх закладів Добровеличківській районній державній  адміністрації”.

17. Про звіт директора комунального закладу «Добровеличківське навчально-виховне об’єднання «спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів -  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Добровеличківської  районної ради.

18. Про реорганізацію комунального закладу «Добровеличківське навчально-виховне об’єднання «спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

19. Про внесення змін до Положення про порядок закріплення майна спільної власності району за підприємствами, установами,  організаціями на правах господарського відання або оперативного управління в новій редакції.

20. Про закріплення майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Добровеличківського району за підприємствами, установами, закладами, організаціями на праві оперативного управління.

21. Про переліки установ, закладів, організацій та підприємств на балансі яких знаходяться об’єкти  нерухомості спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Добровеличківського  району та іншого нерухомого майна спільної власності.

22. Про пільги з орендної плати.

23. Про отримання Добровеличківською  районною радою повноважень  делегованих місцевими радами по утриманню Об’єднаного Трудового архіву Добровеличківського районуна 2019 рік.

24. Про затвердження технічних  документацій з нормативної грошової  оцінки  земельних ділянок.

25.Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року №358 « Про районний бюджет на 2018 рік»

26. Про Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального підприємства, закладу охорони здоров’яДобровеличківської районної ради.

27.Про призначення директора Комунальної установи  «Добровеличківський центр з обслуговування закладів освіти, культури, бюджетних установ»  Добровеличківської районної ради Кіровоградської області.

28.Про призначення директора комунальної установи  «Добровеличківськийметодичний центр  педагогічної майстерності Добровеличківської районної ради  Кіровоградської області».

 

За результатами обговорення депутатами були надані пропозиції, які будуть враховані при розгляді даних питань на черговій сесії районної ради .

 
27-06-2018, 17:34 Переглядів: 566 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ