Новини : Виїзна спільна нарада Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області, районної державної адміністрації і районної ради.

Виїзна спільна нарада Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області, районної державної адміністрації і районної ради.

  

Виїзна спільна нарада Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області, районної державної адміністрації і районної ради.

 

У  Добровеличківській районній державній адміністрації 27 червня 2018 року проведена виїзна спільна нарада Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області,  Добровеличківської районної державної адміністрації та Добровеличківської районної ради.  Захід відбувся з нагоди відзначення в Україні 100-річчя запровадження державної служби, а також Дня Конституції України.

 

Було наголошено, що Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області особливу увагу приділяє питанням відкритості та прозорості своєї діяльності як органу влади.

 

Розроблено та втілюється ряд заходів, спрямованих на забезпечення відкритості своєї діяльності, виявлення та викорінення проявів корупції. Так, здійснюється особистий прийом громадян безпосередньо у Головному управлінні. Крім того, проводить виїзні  прийоми громадян в районних Відділах Держгеокадасту.

 

Сьогодні робота Держгеокадастру спрямована на покращення якості надання сервісів громадянам, продовження боротьби з побутовою корупцією в земельній сфері, ефективний контроль за використанням земель і створення передумов формування ринку землі.

 

Держгеокадастр продовжує практику розширення переліку осіб, які здійснюють внесення та надання відомостей із Державного земельного кадастру. Зокрема, на сьогодні до функціоналу кадастру підключено органи місцевого самоврядування, ЦНАПи. Кожен громадянин, який завітав до ЦНАПу, у короткий термін отримує усю необхідну інформацію, що викладена доступно і є актуальною. Слід зазначити, що більшість адміністративних послуг, надаються безкоштовно.  Запроваджено електронні послуги: видача витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку,  замовлення витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку, реєстрація земельної ділянки онлайн.

 

Особлива увага приділяється забезпеченню учасників АТО земельними ділянками. Від часу запровадження ініціативи Урядом на сьогодні у Кіровоградській області учасники АТО вже завершили процес оформлення у власність майже 8 тис. земельних ділянок. Проекти землеустрою затверджені на ділянки загальною площею майже 15 тис. гектарів.

 

2018 рік триває під знаком земельної децентралізації — передачі земель об’єднаним територіальним громадам. Від того, наскільки якісно буде проведена ця робота залежить добробут десятків тисяч людей — сільських жителів, а також, без перебільшення, майбутнє та спроможність, зокрема і фінансова, місцевих громад». Процес передачі уже стартував і його перші результати налаштовують дуже оптимістично. Міська об’єднана територіальна громада одна із перших, яка отримала землю у комунальну власність.

 

Виїзна спільна нарада Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області, районної державної адміністрації і районної ради.

 

 

Виступаючи, голова районної ради Людмила Корнієнко та голова районної державної адміністрації  Василь Смаглюк  наголосили на результатах плідної взаємодії, що існує між їхніми структурними підрозділами  і Відділом у Добровеличківському районі ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області.  А його керівник Тетяна Пуля та інші працівники підрозділу  працюють не для збільшення цифр і відсотків у звітних документаціях, а задля людей, звичайних трударів села, які своєю працею роблять край багатшим, задля  учасників АТО, що на сході України захищали і захищають територіальну цілісність нашої держави. Повернувшись додому, вони потребують всебічної допомоги та підтримки. Зокрема щодо надання пільги в частині першочергового відведення земельних ділянок.

 

За словами Тетяни Пулі, саме наші спільні зусилля запорука того, що земельні відносини як складова національної економіки будуть стало розвиватися та стануть однією з передових галузей.

 

Виїзна спільна нарада Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області, районної державної адміністрації і районної ради.

 

 

Також з нагоди відзначення в Україні 100-річчя запровадження державної служби та Дня Конституції України, керівникам Добровеличківської районної державної адміністрації Василю Смаглюку та Добровеличківської районної ради Людмилі Корнієнко вручено вітальні листи-подяки.

 

Окрім цього, найкращі працівники Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області отримали грамоти обласної державної адміністрації та Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області.

 

Виїзна спільна нарада Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області, районної державної адміністрації і районної ради. Виїзна спільна нарада Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області, районної державної адміністрації і районної ради.

 

 Учасники виїзної спільної наради ознайомилися з роботою ЦНАПу, що працює  при  РДА. А також охочі відвідали місцевий краєзнавчий музей.

 

 
2-07-2018, 17:50 Переглядів: 571 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ