Новини : Підписання Меморандуму про наміри щодо співпраці

Підписання Меморандуму про наміри щодо співпраці

 

У комунальному закладі «Добровеличківське НВО» 17 липня 2018 року  відбулася значна подія не лише для вихованців та педагогів закладу, а і для району в цілому. В школі проведено семінар щодо перспектив застосування безпілотних літальних пристроїв у сільському господарстві регіону та для задоволення потреб Добровеличківської громади.

 

Участь у заході взяли президент корейської компанії "Safe Us Drone Co. Inc.", що спеціалізується на виробництві дронів, Кварк Вонг Шин, генеральний директор компанії Шин Мо Се, ректор Кіровоградської льотної академії НАУ Сергій Неділько, голова районної ради Людмила Корнієнко та голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк.

 

У ході семінару було обговорено питання подальшої співпраці керівництва Добровеличківського району з Кіровоградською льотною академією та компанією "Safe Us Drone Co. Inc." Республіки Корея  щодо співробітництва у напрямку створення інноваційного технологічного центру на базі Добровеличківського НВО. Впровадження інноваційних інформаційних технологій – питання недалекого майбутнього, яке дасть змогу рухатися в напрямку розвитку території. На сьогодні для нашого регіону ця можливість співробітництва стане дуже гарною перспективою в цілому.

 

Після обговорення напрямків спільної діяльності, було підписано Меморандум про наміри щодо співпраці, відповідно до якого комунальний заклад "Добровеличківське навчально-виховне об'єднання "спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Добровеличківської районної ради, Льотна академія Національного авіаційного університету та компанія Safe Us Drone Республіки Корея засвідчують свої наміри щодо співпраці у напрямку створення при Добровеличківському НВО інноваційного технологічного центру. 

     

Метою об’єднання зусиль є створення співдружності, яка націлена стати дієвим механізмом та прикладом інноваційності, активності та цілеспрямованості у реалізації ініціатив з розвитку нових технологій у Добровеличківському районі відповідно до концепції сталого розвитку.

 

Дотримання угод меморандуму надасть можливість не лише підняти освітній рівень закладу на новий щабель, а і готувати дітей до творчого, дієвого та свідомого життя у тисячолітті економічного злету.

 

На завершення представники корейської делегації презентували присутнім привезені квадрокоптери в дії.

 

 

Підписання Меморандуму про наміри щодо співпраці

 

Підписання Меморандуму про наміри щодо співпраці

 

 
3-08-2018, 14:13 Переглядів: 628 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ