1. Інтерв’ю голови Добровеличківської районної ради сьомого скликання Людмили Корнієнко в районну газету «СІЛЬСЬКЕ ЖИТТЯ»
  2. Програма економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2018 рік.

Новини : Відбулося засідання конкурсної комісії щодо оголошення конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Добровеличківський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Відбулося засідання конкурсної комісії щодо оголошення конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Добровеличківський центр первинної медико-санітарної допомоги»

 

У великій сесійній залі 19 вересня  2018 року голова районної ради Людмила Корнієнко провела засідання конкурсної комісії, що утворена для проведення конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Добровеличківський центр первинної медико-санітарної допомоги», де розглядалися питання відсутності у членів конкурсної комісії обставин, передбачених пунктом 3.5. Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального підприємства, закладу охорони здоров’я Добровеличківської районної ради, затвердженого рішенням районної ради № 439 від 28 серпня 2018 року; залучення до роботи експертів/фахівців/науковців з відповідної галузі знань (далі - експерти) з правом дорадчого голосу для проведення оцінки конкурсної пропозиції та співбесіди щодо відповідності професійної компетентності претендента встановленим вимогам (п3.3. Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального підприємства, закладу охорони здоров’я Добровеличківської районної ради, затвердженого рішенням районної ради № 439 від 28 серпня 2018 року); встановлення вимог до претендентів з урахуванням установлених законодавством вимог; встановлення вимог до конкурсних пропозицій; погодження проекту оголошення про проведення конкурсу;  затвердження графіку засідань конкурсної комісії.

 

Заслухавши інформації доповідачів з питань порядку денного конкурсна комісія вирішила:

1. Врахувати, що члени комісії підтвердили відсутність:

- судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

- адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

- конфлікту інтересів.

Відсутнім членам комісії надати відомості в письмовій формі про відсутність вищезгаданих обмежень.

2. Запросити  до роботи в якості експертів/фахівців/науковців з відповідної галузі знань (далі - експерти) з правом дорадчого голосу для проведення оцінки конкурсної пропозиції та співбесіди щодо відповідності професійної компетентності претендента встановленим вимогам :  Ковтонюк П.А.- заступник міністра охорони здоров'я України, Рибальченко О.М. - директор департаменту охорони здоров’я, Пацюк Н.М.- заступник головного лікаря Добровеличківської ЦРЛ, Голуб Т.Ю. - завідувач Добровеличківської АЗРСМ.

Доручити секретарю Комісії А.Молєву надіслати запрошення щодо роботи в комісії.

3. Провести тестування претендентів на знання чинного законодавства. Доручити виконавчому апарату районної ради підготувати тестові завдання в кількості 20 питань (по 5 питань з кожної галузі, час відведений на відповідь – 30 хвилин) до наступного засідання комісії для вжиття заходів щодо захисту інформації.

4.  Претендентам підготувати конкурсну пропозицію, що має  містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються: план реформування закладу протягом одного року; заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції; пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу; пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу, на доповідь відвести не більше 10 хвилин.

5.Погодити текст оголошення запропонованого змісту (текст оголошення наведено в протоколі засідання,що додається).

Доручити голові районної ради видати Розпорядження «Про оголошення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Добровеличківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області».

Доручити секретарю Комісії А.Молєву оприлюднити оголошення на сайті районної ради та в районній газеті «Сільське життя».

6.Погодити графік засідань конкурсної комісії (графік наведено в протоколі засідання,що додається).

Голова районної ради Л.Корнієнко наголосила, що конкурс проводитиметься з дотриманням принципів забезпечення рівного доступу; політичної неупередженості; законності; довіри суспільства, прозорості, доброчинності, ефективного і справедливого процесу відбору.

 

Електронна копія протоколу

 
21-09-2018, 14:39 Переглядів: 595 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ