1. Інтерв’ю голови Добровеличківської районної ради сьомого скликання Людмили Корнієнко в районну газету «СІЛЬСЬКЕ ЖИТТЯ»
  2. Програма економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2018 рік.

Новини : Відбулося засідання конкурсної комісії щодо оголошення конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»

Відбулося засідання конкурсної комісії щодо оголошення конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»

 

У великій сесійній залі 19 вересня  2018 року голова районної ради Людмила Корнієнко провела засідання конкурсної комісії, що утворена для проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр», де розглядалися питання погодження проекту оголошення про проведення конкурсу; затвердження графіку засідань конкурсної комісії; ознайомлення кандидатів із закладом освіти, трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

перевірки знань законодавства України у галузі освіти у формі тестів, професійних компетентностей шляхом вирішення ситуаційного завдання; регламенту публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного розвитку закладу.

Заслухавши інформації доповідачів з питань порядку денного конкурсна комісія вирішила:

1.  Погодити текст оголошення згідно запропонованого змісту ( текст оголошення наведено в протоколі засідання,що додається).

Доручити голові районної ради видати Розпорядження «Про оголошення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області».

Доручити секретарю Комісії А.Молєву оприлюднити оголошення на сайті районної ради та в районній газеті «Сільське життя».

2. Погодити графік засідань конкурсної комісії (графік наведено в протоколі засідання,що додається).

3. Доручити голові районної ради Л.Корнієнко та голові районної державної адміністрації В.Смаглюку провести 18.10.2018 року ознайомлення кандидатів із закладом освіти, трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу. Члени  конкурсної комісії мають можливість долучитися до ознайомлення.

4. Доручити відділу освіти, молоді та спорту Добровеличківської районної державної адміністрації підготувати тестові завдання до наступного засідання комісії (до 17 жовтня 2018 року) в електронній формі з декількома варіантами відповідей для підготовки та вжиття заходів щодо захисту інформації у кількості, передбаченій рішенням районної ради. Апарату районної ради сформувати білети та оприлюднити тестові завдання на сайті районної ради.

5. Встановити, що  публічна та відкрита презентації державною мовою перспективного розвитку закладу має тривати не більше 15 хвилин.

Голова районної ради Л.Корнієнко наголосила на повному дотриманні Порядку проведення конкурсу, об’єктивності і неупередженості у роботі комісії.

 

Електронна версія протоколу

 
21-09-2018, 14:49 Переглядів: 203 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ