1. Інтерв’ю голови Добровеличківської районної ради сьомого скликання Людмили Корнієнко в районну газету «СІЛЬСЬКЕ ЖИТТЯ»
  2. Програма економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2018 рік.

Новини : Оголошення про проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Добровеличківський центр первинної медико-санітарної допомоги»

«Добровеличківська районна рада відповідно п. 7.2 Статуту комунального некомерційного підприємства «Добровеличківський центр первинної медико-санітарної допомоги», Розпорядження голови районної ради № 22 від 19.09.2018, оголошує конкурс на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Добровеличківський центр первинної медико-санітарної допомоги», що знаходиться за адресою: смт.Добровеличківка, пров.Аркадія Артюха, 10.

 

Комунальне некомерційне підприємство «Добровеличківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області є закладом охорони здоров’я – комунальним унітарним некомерційним підприємством, що надає первинну медичну допомогу будь-яким особам у порядку та на умовах, встановлених законодавством України та Статутом, а також вживає заходів із профілактики захворювань населення та підтримки громадського здоров’я, має статус одержувача коштів від Національної служби здоров’я України.

 

Документи для участі у конкурсі приймаються виконавчим апаратом районної ради  протягом  14 календарних днів після дати оприлюднення оголошення за адресою: смт.Добровеличківка, вул.Незалежності, 112, третій поверх.

 

Телефон для довідок: 5-20-72, електронна адреса rairada@dv.kw.ukrtel.net

 

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

 

копія паспорта громадянина України; письмова заява про участь у конкурсі; резюме у довільній формі; автобіографія; копія документів про освіту, документів, що підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам та досвід роботи; згода на обробку персональних даних; конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперові та електронній формі; довідка МВС про відсутність судимості; медичні довідки про стан здоров'я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров'я; попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень,підписане претендентом; заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів; підтвердження подання в електронному вигляді декларації особи за минулий рік.

 

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

 

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші). Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

 

Конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три-п’ять років), в якому передбачаються: план реформування закладу протягом одного року; заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції; пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу; пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

 

Згідно затвердженої форми контракту, за виконання обов’язків, передбачених  контрактом, Директору нараховуватиметься  заробітна плата в межах фонду оплати праці виходячи з установлених: посадового окладу, визначеного за відповідним тарифним розрядом Єдиної тарифної сітки; підвищень посадового окладу (за наявність кваліфікаційної категорії, за роботу у шкідливих та важких умовах); надбавок (за вислугу років, високі досягнення у праці, почесне звання тощо); доплат (за науковий ступінь тощо); премії, розміри якої залежать від особистого внеску в загальні результати роботи підприємства, допомоги на оздоровлення у розмірі посадового окладу під час надання основної щорічної відпустки; матеріальної допомоги у сумі не більше ніж один посадовий оклад на рік.

 

Конкурс проводитиметься    19  жовтня 2018 року в сесійній залі адміністративного приміщення районної ради. Початок конкурсу о 10.00 год».

 

 
22-09-2018, 18:33 Переглядів: 191 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ