1. Інтерв’ю голови Добровеличківської районної ради сьомого скликання Людмили Корнієнко в районну газету «СІЛЬСЬКЕ ЖИТТЯ»
  2. Програма економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2018 рік.

Новини : Оголошення про проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області

«Добровеличківська районна рада відповідно п. 7.1 Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області, Розпорядження голови районної ради № 23 від 19.09.2018, оголошує конкурс на зайняття посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області, що знаходиться за адресою: смт.Добровеличківка, вул.Шевченка, 112.

 

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» утворений з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.

 

Посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія», стаж роботи не менше п’яти років за фахом, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

 

Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:  заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;  автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);  копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;  копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);  копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж  педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;  довідку про відсутність судимості;  мотиваційний лист, складений у довільній формі. Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

 

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:  перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» формі тестування;  перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;  публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Документи для участі у конкурсі претендети подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) протягом 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу за адресою: смт.Добровеличківка, вул.Незалежності, 112, третій поверх. Телефон для довідок: 5-20-72, електронна адреса rairada@dv.kw.ukrtel.net.  Виконавчий апарат районної ради  приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Згідно затвердженої форми контракту, за виконання обов’язків, передбачених  контрактом, Директору нараховуватиметься  заробітна плата, що складається з  посадового окладу, надбавки за вислугу років; надбавки за престижність педагогічної праці в розмірі не більше 30 % від посадового окладу; інших надбавок та доплат, що виплачуються згідно з чинним законодавством; матеріальної допомоги для оздоровлення в розмірі посадового окладу одночасно з наданням щорічної відпустки. Крім того, Директору можуть виплачуватись:  винагорода в розмірі до одного посадового окладу (ставки заробітної плати) за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків; премія на принципах, обумовлених Колективним договором закладу освіти та Положенням про преміювання працівників закладу освіти.

 

Конкурс проводитиметься    26  жовтня 2018 року в сесійній залі адміністративного приміщення районної ради. Початок конкурсу о 10.00 год».

 
22-09-2018, 18:36 Переглядів: 211 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ