1. Інтерв’ю голови Добровеличківської районної ради сьомого скликання Людмили Корнієнко в районну газету «СІЛЬСЬКЕ ЖИТТЯ»
  2. Програма економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2018 рік.

Новини : На засіданні постійних комісій

 

На засіданні постійних комісій

 

З метою підготовки та проведення чергової двадцятої сесії районної ради  25 - 26 вересня 2018 року відбулися спільні засідання постійних депутатських комісій районної ради,  де розглядалися питання порядку денного сесії та відповідні проекти рішень, а саме:

 

1. Про хід виконання програми енергоефективності Добровеличківського району на 2016-2020 роки.

 

2. Про стан  виконання Програми економічного і соціального розвитку Добровеличківського району за перше півріччя 2018 року.

 

3. Про  хід виконання районної комплексної програми покращення транспортного обслуговування населення та забезпечення безпеки дорожнього руху в Добровеличківському районі на 2016-2020 роки.

 

4.Про хід виконання районної цільової програмипротидії поширенню наркоманіїі злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, на 2016-2018 роки.

 

5. Про внесення змін та доповнень до районної комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції і членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО та вшанування пам'яті загиблих на 2014-2020 роки.

 

6. Про внесення змін та доповнень до порядку фінансування видатків районного бюджету, пов’язаних з витратами на надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих та пораненим учасникам антитерористичної операції.

 

7. Про хід виконання районної цільової соціальної програми протидії   ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки.

 

8.Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Добровеличківського району нерухомого майна

 

9.Про підготовку житлово-комунального господарства та закладів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

 

10.Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу та призначення керівників закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Добровеличківського району та Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури.

 

11.Про затвердження Положенняпро порядок надання платних послуг закладами освіти Добровеличківської районної ради Кіровоградської області, Положення про порядок надання платних послуг закладами культури Добровеличківської районної  ради Кіровоградської області.

 

12.Про затвердження Положення про присудження районної педагогічної премії імені Василя Ноги.

 

13. Про надання освітніх послуг Добровеличківським міжшкільним навчально-виробничим комбінатом здобувачам освіти Добровеличківського району.

 

14.Про затвердження технічних  документацій з нормативної грошової  оцінки  земельних ділянок.

 

15.Про встановлення меж села Кирилівка на території Олексіївської сільської ради Добровеличківського району.

 

16. Про затвердження фінансового плану КНП « Добровеличківський  центр первинної медико-санітарної допомоги» на 4 квартал 2018 року.

 

17. Про затвердження штатного розпису КНП « Добровеличківський  центр первинної медико-санітарної допомоги» на 4 квартал 2018 року.

 

18. Про внесення змін до рішення сесії районної ради від 27.06.2018 року №425 «Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Добровеличківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області»

 

19. Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради сьомого скликання Рудої М.Л.

 

20. Про депутатський запит депутатів районної ради.

 

На засіданні постійних комісій

 

На засіданні постійних комісій

 

На засіданні постійних комісій

 

 

В ході обговорення депутатами висловлені пропозиції щодо з’ясування обставин припинення функціонування автостанції на території смт.Добровеличківка, відновлення її роботи, забезпечення населення послугами перевезення, вивчення  потреби в автобусному сполученні з обласним центром та покращення транспортного обслуговування, посилення контролю за дотриманням чинного законодавства у сфері пасажирських перевезень та запобігання порушень, заслухати на сесії інформацію про підготовку КЗ «Добровеличківський районний Будинок культури» та закладів освіти району до опалювального сезону  2018 – 2019 років, про витрати енергоносіїв на одного учня в розрізі закладів освіти району та ін.

 

За результатами розгляду депутатами рекомендовано внести запропонований перелік питань та відповідні проекти рішень на розгляд чергової сесії районної ради. 

 
9-10-2018, 09:53 Переглядів: 151 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ