1. Інтерв’ю голови Добровеличківської районної ради сьомого скликання Людмили Корнієнко в районну газету «СІЛЬСЬКЕ ЖИТТЯ»
  2. Програма економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2018 рік.

Новини : Районною радою на базі лікарні створене відділення  для постійного проживання одиноких людей похилого віку

 

 

Чергова, двадцять перша сесія Добровеличківської районної ради, відбулася 5 грудня 2018 року під головуванням Людмили Корнієнко та за участі голови районної державної адміністрації Василя Смаглюка. Депутатами опрацьовано 43 питання, прийняті відповідні рішення.

 

Голова районної ради Людмила Корнієнко та голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк перед пленарним засіданням привітали депутатів та присутніх з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

 

«День місцевого самоврядування – це не лише професійне свято тих, хто втілює життєво важливі завдання та програми для кожної громади, захищає та відстоює її інтереси. Перш за все, цей день нагадує про роль кожного громадянина у творенні держави, а також про те, що кожен з нас є законним носієм і представником влади. В суспільстві вже є розуміння, що в місцевому самоврядуванні працюють люди, які щодня в гущі людського буття, професійно спілкуючись безпосередньо з жителями громад на передовій - і отримують перший удар від проблематики життя, яка є в наших громадах та серйозно вирішують ці проблеми. Тому всім депутатам районної, міської, селищної, сільської рад, посадовцям, які працюють в місцевому самоврядуванні та завжди знаходяться як «в гарячому цеху», бажаю при доброму здоров’ї мирного неба, гарних перспектив, достатку, благополуччя; мати натхнення і потребу у власному розвитку та навчанні упродовж життя як основної умови успіху в сучасному мінливому світі; і, саме основне – порядних, вірних друзів та колег поруч, з якими можна було б звершувати багато гарних справ, змінюючи наше життя на краще», - звернулась до колег та жителів району Людмила Корнієнко.

 

Районною радою на базі лікарні створене відділення  для постійного проживання одиноких людей похилого віку Районною радою на базі лікарні створене відділення  для постійного проживання одиноких людей похилого віку

 

Насамперед депутати визнали  повноваження депутата  Добровеличківської районної  ради сьомого скликання Кузьми Володимира Дмитровича.

 

Фахівці районної державної адміністрації прозвітували перед депутатським корпусом про хід  виконання районної Програми підтримки розвитку архівної справи на 2016-2020 роки у 2018 році; виконання програми по забезпеченню захисту прав та законних інтересів дітей в Добровеличківському районі на  2018-2019 роки; виконання районної програми забезпечення житлом та впорядкування житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2016 - 2018 роки; виконання програми підтримки місцевих органів виконавчої влади з питань реалізації ними делегованих і владних повноважень у Добровеличківському районі Кіровоградської області на 2017-2020 роки;  виконання районної програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Добровеличківському районі на 2017-2020 роки;  виконання Програми розвитку земельних відносин в Добровеличківському районі на 2016-2020 роки; виконання «Районної цільової соціальної програми  розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2021 роки» за 2018 рік; виконання Комплексної програми розвитку освіти Добровеличківського району «Освіта Добровеличківщини» на 2016-2020 роки за 2018 рік.

 

Після звіту про виконання районної програми реформування системи надання адміністративних послуг на 2016-2018 роки депутати затвердили  районну програму реформування системи надання адміністративних послуг на 2019-2021 роки. 

 

На підтримку ініціативи колективів закладів освіти депутати затвердили оновлені Статути  Добровеличківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Добровеличківської районної ради Кіровоградської області та комунального закладу загальної середньої  освіти «Липнязька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Добровеличківської  районної  ради Кіровоградської  області.

 

З метою забезпечення участі участь громади, батьків, педагогічних колективів, в управлінні бюджетами шкіл та плануванні  розвитку закладів освіти районною радою затверджене Положення про утворення, організацію діяльності та ліквідації Піклувальних (Наглядових) рад у закладах освіти Добровеличківської районної ради Кіровоградської області, а також підтримано прагнення  створення наглядової (піклувальної) ради комунального закладу «Добровеличківське навчально-виховне об’єднання «спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів -загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області, Добровеличківського  закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2  Добровеличківської районної ради Кіровоградської області, комунального закладу «Піщанобрідське  навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області,  Олексіївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Добровеличківської районної ради.

 

Депутати одноголосно підтримали створення відділення стаціонарного догляду для постійного проживання одиноких людей похилого віку на базі Добровеличківської ЦРЛ тазатвердили Положення про порядок та умови надання платних соціальних послуг відділенням стаціонарного догляду для постійного проживання людей похилого віку.

 

Прийнятим рішенням розпочато реорганізацію Добровеличківської центральної районної лікарні шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Добровеличківська центральна районна лікарня» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області.

 

Директор КНП «Добровеличківський  центр первинної медико-санітарної допомоги» Валентина Резніченко презентувала, а депутати районної ради підтримали та затвердили фінансовий план підприємства на  2019 рік та  погодили його штатний розпис з 01 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року.

Депутати затвердили перелік підприємств, установ і організацій та нерухомого майна спільної  власності  територіальних  громад  сіл, селища та міста Добровеличківського району, пільги з орендної плати для Профкому працівників АПК та підприємства «К-НЕП», що надаватиме послуги інтернет-зв’язку;  внесли зміни  та доповнень до рішення  дев’ятнадцятої сесії районної ради від 28 серпня 2018 року №459 «Про закріплення майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Добровеличківського району за підприємствами, установами, закладами, організаціями на праві оперативного управління».

 

Перед депутатським корпусом прозвітували голови постійних комісій та голова районної ради Людмила Корнієнко про проведену роботу в 2018 році, окремим рішенням затверджений план роботи Добровеличківської районної ради VII скликання на 2019 рік.

 

Після активного обговорення на засіданні депутатських комісій депутати прийняли програму економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2019 рік, внесли зміни до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 358 “Про районний бюджет на 2018 рік” та затвердили  районний бюджет Добровеличківського району на 2019 рік.

 

У своєму виступі начальник фінансового управління Добровеличківської районної державної адміністрації Оксана Панченко зазначила, що рішення про районний бюджет на 2019 рік підготовлене з урахуванням вимог вже прийнятого Верховною Радою України Закону про бюджет наступного року, де визначені прямі міжбюджетні вимоги з Добровеличківською ОТГ, Піщанобрідською ОТГ та районним бюджетом. І якщо в 2018 році Добровеличківська селищна та Піщанобрідська сільська рада займались переважно питаннями благоустрою, то після виборів новостворені ОТГ будуть зобов’язані прийняти всі бюджетні установи, розташовані на відповідній території та крім питань благоустрою, вирішувати питання утримання шкіл, бібліотек, будинки культури, музею, закладів первинної та вторинної медицини, соціального обслуговування, архів, інші комунальні установи, розташовані на території об’єднаної територіальної громади, а це означає взяти відповідальність за організацію їх роботи, виплату заробітної плати, опалення, оплату комунальних послуг та енергоносіїв. Це зовсім інші повноваження та інший рівень відповідальності. У зв’язку з іншим підходом до формування місцевих бюджетів наступного року відбудеться вилучення коштів з цих трьох територій сукупно у сумі 4,8 млн.грн (попередньо передбачалося вилучення 2,4 млн.грн, якби не відбулося поділу території), а також сума освітньої субвенції зменшена на 1,2 млн.грн. Тому, депутатам доведеться повернутися до питання формування районного бюджету та бюджетів ОТГ після виборів, коли у депутати селищної та сільської ради та обрані очільники територій набудуть відповідних повноважень, відбудеться передача бюджетних установ, розташованих на відповідній території.

 

Після затвердження технічних  документацій з нормативної грошової  оцінки  земельних ділянок депутати вирішили ряд кадрових питань, а саме Тамару Козіровську призначили на посаду директора комунальної установи «Добровеличківська централізована бухгалтерія з обслуговування закладів освіти, та затвердили розпорядження голови районної ради з кадрових питань, виданих в міжсесійний період, а саме про призначення Валентини Резніченко на посаду директора КНП «Добровеличківський  центр первинної медико-санітарної допомоги» та Альони Бабенко на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр».

 

 
11-12-2018, 16:25 Переглядів: 756 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ