Новини : На сесії Добровеличківської районної ради

  На сесії Добровеличківської районної ради 

26 червня 2020 року відбулося пленарне засідання двадцять восьмої сесії Добровеличківської районної ради сьомого скликання.

   На порядок денний сесії були винесені питання:

1.Про включення депутатів Добровеличківської  районної  ради  сьомого скликання  Грицак Т. А., Коваль С. О.,  Загребельного С.Г, Корнієнко Л. Б. до складу постійних депутатських комісій.

2.Про роботу комунального некомерційного підприємства «Добровеличківська центральна районна лікарня» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області у 2019 році та заходи щодо проведення профілактичної роботи з попередження і лікування     COVID-19 на території району.

3.Про роботу комунального некомерційного підприємства «Добровеличківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Добровеличківської  районної ради Кіровоградської областіу 2019 році та заходи щодо проведення профілактичної роботи з попередження і лікування COVID-19 на території району.

 1. Про скасування рішення сесії районної ради від 06 грудня 2019 року 598 «Про затвердження Положення про надання платних медичних та немедичних послуг комунальним некомерційним підприємством «Добровеличківська центральна районна лікарня» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області».
 2. Про внесення змін до рішення сесії районної ради від 04 березня 2020 року № 626» Про внесення змін до рішення сесії районної ради від 06 грудня 2019 року № 597 «Про внесення змін до рішення сесії районної ради від 04 січня 2019 року № 538 «Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Добровеличківська центральна районна лікарня» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області».
 3. Про затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства « Добровеличківська центральна районна лікарня» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області в новій редакції.
 4. Про звіт про виконання  районної  програми по забезпеченню захисту прав та законних інтересів дітей в Добровеличківському районі на 2018-2019 роки.
 5. Про звіт провиконання Програми економічного і соціального розвитку Добровеличківського району за 2019 рік.
 6. Про звіт про хід виконання програми "Поліпшення умов обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на території Добровеличківського району та впровадження системи дистанційного обслуговування Клієнт казначейства-Казначейство” на 2017-2021 роки”.
 7. Про звіт про виконання комплексної програми цільового забезпечення призову громадян України на строкову військову службу,  з питань мобілізації та приписки юнаків до призовної дільниці на території Добровеличківського району на 2018-2020 роки.
 8. Про внесення змін до рішення районної ради від 06 грудня 2019 року № 605 “Про місцевий бюджетДобровеличківського району на 2020 рік”.
 1. Про безоплатну передачу окремого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Добровеличківського району у комунальну власністьТишківської сільської ради.
 2. Про внесення змін до рішення районної ради від 19 червня 2019 року № 576 «Про створення робочої групи з метою інвентаризації майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Добровеличківського району та надання пропозицій щодо його розподілу між об’єднаними територіальними громадами».
 3. Про призначення директора Комунальної установи “Добровеличківський методичний центр педагогічної майстерності”.
 4. Про умови оплати праці в 2020 році.

На сесії Добровеличківської районної ради

   

   

В ході сесії було заслухано інформацію директора Добровеличківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Панченко Т.І. щодо рішення Верховного Суду України. З даного питання заступник голови районної ради Огреба А.П. проінформував присутніх про зміст Постанови ВСУ від 25 березня 2020 року.

   Депутатами районної ради також були обговорені проблемні питання безоплатної передачі окремого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Добровеличківського району у комунальну власність Тишківської сільської ради, враховані пропозиції бюджетної комісії до проекту рішення.

     З питань порядку денного  сесії прийняті відповідні рішення районної ради.

     Після завершення сесії заступник голови районної ради Огреба А.П. привітав присутніх з Днем Конституції України та Днем молоді.

 

 
1-07-2020, 10:53 Переглядів: 1 476 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ