Новини : На сесії Добровеличківської районної ради

 
На сесії Добровеличківської районної радиУ великій сесійній залі 29 жовтня 2020 року відбулося пленарне засідання чергової тридцятої сесії Добровеличківської районної ради сьомого скликання.

  На порядку денному розглядалися питання:

1.Про внесення змін до рішення районної ради від 06 грудня 2019 року № 605 «Про місцевий бюджет Добровеличківського району на 2020 рік».

 

2.Про скасування рішення районної ради від 06.12.2019 року № 615 «Про надання згоди на безоплатну передачу цілісних майнових комплексів закладів освіти спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Добровеличківського району у комунальну власність Олексіївської сільської ради».

3.Про зміни до статуту Гнатівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад «Мрія» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області.

4.Про затвердження Переліку підприємств, установі організацій та іншого нерухомого майна спільної власності  територіальних громад сіл, селища та міста Добровеличківського  району в новій редакції.

 

5.Про надання згоди на безоплатну передачу цілісних майнових комплексів закладів освіти, комунальних підприємств, установ, організацій та іншого нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста  Добровеличківського  району у комунальну власність Добровеличківської  селищної ради.

 

6.Про надання згоди на безоплатну передачу службового житла у комунальну власність Помічнянської міської ради.

 

7.Про надання згоди на безоплатну передачу цілісних майнових комплексів закладів освіти спільної власності територіальних громад сіл,селища та міста Добровеличківського району у комунальну власність Піщанобрідської сільської ради.

 

8.Про надання згоди на передачу окремого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Добровеличківського району на баланс коммунального некомерційного підприємства“Добровеличківська центральна районна лікарня”.

9.Про придбання службового житла.

 

10.Про передачу майна до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Кіровоградської області.

   З даних питань прийняті відповідні рішення.

На завершення заступник голови районної ради А.Огреба подякував депутатському корпусу районної ради, керівництву райдержадміністрації, керівникам установ, організацій району за добросовісну працю, за активність  в роботі депутатських комісій, за участь у розгляді актуальних питань та прийняті рішень, спрямованих на розвиток території.

 

На сесії Добровеличківської районної ради

 
29-10-2020, 14:11 Переглядів: 611 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ