1. Звіт голови Добровеличківської районної ради Корнієнко Л.Б. про свою діяльність за січень-грудень 2017 року.
  2. Програма економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2018 рік.

Новини : Позачергові збори Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

Учасники обговорювали наболілі проблеми та питання, які стосуються діяльності органів місцевого самоврядування сільських і селищних громад, відродження українського села та розвитку сільських територій.
Усі пропозиції регіональних відділень Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад було сформовано у перелік вимог до Уряду, а саме: не впроваджувати жодних новацій у сфері бюджетних відносин без узгодження з Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад, підтримати і негайно ухвалити закон про посилення ролі територіальних громад в управлінні земельними ресурсами, а також ретельно вивчити кожен район і врахувати пропозиції сільських та селищних рад щодо можливості об’єднання, яке необхідно виконати винятково на добровільних засадах. Також Загальні збори вимагають від Кабінету Міністрів України створення агенства з розвитку сільських територій або заснування посади заступника міністра з розвитку таких територій.
Підбиваючи підсумки, присутні проголосували за рішення Загальних зборів та передали прийняті вимоги представнику Уряду. Також учасники заходу зустрілися з Віце-прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.
 
17-09-2014, 14:28 Переглядів: 281 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ