1. Звіт голови Добровеличківської районної ради Корнієнко Л.Б. про свою діяльність за січень-грудень 2017 року.
  2. Програма економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2018 рік.

Новини : Спільне вирішення  актуальних питань розвитку

 

 

З метою вивчення актуальних питань розвитку територіальних громад на місцях голова районної ради Людмила Корнієнко спільно з керівництвом райдержадміністрації продовжили об’їзди населених пунктів та проведення зустрічей з громадським активом.

 

Так, 10 травня 2017 року, керівники району відвідали території Троянської, Тернівської та Новолутківської сільських рад, де ознайомилися з роботою закладів соціальної сфери та поспілкувалися з населенням.

 

Спільне вирішення  актуальних питань розвитку Спільне вирішення  актуальних питань розвитку Спільне вирішення  актуальних питань розвитку

 

 

Спілкуючись з жителями територій голова районної ради Людмила Корнієнко проінформувала про заходи з децентралізації влади, про перспективи об’єднання територіальних громад, про основні напрямки реалізації реформ у галузі освіти та медицини, про прийняті районною радою рішення щодо реалізації започаткованих реформ.

 

Спільне вирішення  актуальних питань розвитку

 

В селі Трояни було оглянуто приміщення для дошкільного закладу, де проводиться ремонт.  Під час обговорення жителями села піднімалося питання недопущення підтоплення людських городів водами дамби. По вирішенню даного питання  Людмила Корнієнко запропонувала сільській громаді ініціювати звернення до Троянської сільської ради з подальшим винесенням його на розгляд депутатів Добровеличківської районної ради.

 

В селі Тернове керівництом району було оглянуто сільську школу та проведено співбесіду з директором даного навчального закладу з  питання реформування в освітній галузі.

 

В селі Новолутківка головою районної ради було позитивно відзначено стан утримання сільського клубу, ФАПу та навчально-виховного закладу.

 

 
12-05-2017, 10:29 Переглядів: 196 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ