1. Звіт голови Добровеличківської районної ради Корнієнко Л.Б. про свою діяльність за січень-грудень 2017 року.
  2. Програма економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2018 рік.

Новини : На Добровеличківщині відбувся фестиваль української народної творчості «Степограй- 2017»

 

На Добровеличківщині відбувся фестиваль української народної творчості «Степограй- 2017»

 

Свято, яке так довго чекав Добровеличківський район відбулось. В с. Карбівка  3 червня 2017 року було відроджено проведення щорічного фестивалю української народної творчості «Степограй».

 

На Добровеличківщині відбувся фестиваль української народної творчості «Степограй- 2017»

 

В рамках фестивалю проходив обласний семінар із сільського зеленого туризму та екскурсія туристично-розважальним комплексом «Хутір «Козацька долина».

 

На Добровеличківщині відбувся фестиваль української народної творчості «Степограй- 2017» На Добровеличківщині відбувся фестиваль української народної творчості «Степограй- 2017»

 

З відкриттям фестивалю всіх присутніх вітали перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації С. Коваленко, голова Добровеличківської районної ради Л.Корнієнко, голова Добровеличківської районної державної адміністрації В.Смаглюк, Карбівський сільський голова В. Саакян, директор СТОВ «Агрофірма «Зоря» Ю.Попелюх.

 

На Добровеличківщині відбувся фестиваль української народної творчості «Степограй- 2017»

 

Перед гостями та учасниками фестивалю виступили творчі колективи Добровеличківського району, співочі та танцювальні колективи, солісти театру малих форм Світловодського, Благовіщенського, Гайворонського, Компаніївського, Новоукраїнського й Олександрівського районів Кіровоградської області. У "Степограї - 2017" також взяли участь творчі колективи Олександрійського училища культури. У фінальній частині фестивалю виступив Академічний театр музики, пісні і танцю «Зоряни» Кіровоградської обласної філармонії. Хедлайнерами «Степограю-2017» стали гурт «Простір» із Чигирина, популярна українська співачка Ірина Федишин та гурт «ТІК».

 

До уваги гостей фестивалю було презентовано виставку творчих робіт народних майстрів, які працюють у різних техніках, з різними матеріалами.

 

З Добровеличківського району участь у виставці взяли 17 майстрів з сіл Федорівка, Липняжка, Водяне, селища Добровеличківка та міста Помічна.

Також були представлені громадська організація «Креативна молодь» та відомі в області і Україні майстри – члени Національної спілки народних майстрів України Дмитро Кудря з Олександрії, Віктор Луганщук, Світлана Пасашкова, Валентина Добровольська з міста Кропивницький, майстри з обласної громадської організації «Єлисаветградський узвіз» Ірина Поляруш, Віра Залізняк та інші.

 

На Добровеличківщині відбувся фестиваль української народної творчості «Степограй- 2017» На Добровеличківщині відбувся фестиваль української народної творчості «Степограй- 2017»

 

 

На фестивалі експонувались виставка туристичного потенціалу району та сувенірної продукції, виставка вишивок із фондів Добровеличківського районного краєзнавчого музею, презентовано Липнязький народний краєзнавчий музей.

 

Фестиваль пройшов у теплій, дружній та затишній атмосфері, що властиво нашому краю, нашій Добровеличківщині.  Він подарував всім нові враження, відкрив нові таланти, підніс учасників на вищий рівень духовності.

 

ФОТО (с) А.Ірха

 

 
7-06-2017, 15:23 Переглядів: 590 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ