1. Звіт голови Добровеличківської районної ради Корнієнко Л.Б. про свою діяльність за січень-грудень 2017 року.
  2. Програма економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2018 рік.

Новини : Добровеличківська районна рада звернулась до всіх гілок влади щодо недопущення рейдерських захоплень сільгоспвиробників

 

Добровеличківська районна рада звернулась до всіх гілок влади щодо недопущення рейдерських захоплень сільгоспвиробників Добровеличківська районна рада звернулась до всіх гілок влади щодо недопущення рейдерських захоплень сільгоспвиробників

 

 

Минулої п’ятниці, 23 червня 2017 року, відбулося пленарне засідання чергової тринадцятої сесії Добровеличківської районної ради сьомого скликання. До порядку денного сесії було внесено 26 питань.


Районна державна адміністрації відзвітувала перед депутатським корпусом районної ради про виконання Програми економічного і соціального розвитку Добровеличківського району за 2016рік,  виконання  районного бюджету   за січень-березень 2017 року,  стан готовності до дитячої літньої оздоровчої кампанії2017 року, хід виконання у 2016 році районної програми збереження історичної пам’яті про Перемогу у Великій Вітчизняній війні на 2011-2020 роки, хід виконання районної програми «Цивільного захисту Добровеличківського району на 2016-2020 роки», про благоустрій населених пунктів району.

В.о.головного редактора ІВО «Сільське життя» Лапа Л.І. відзвітувала про   хід виконання Програми висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування Добровеличківського району в засобах масової інформації у 2016-2017 роках.

 

Добровеличківська районна рада звернулась до всіх гілок влади щодо недопущення рейдерських захоплень сільгоспвиробників Добровеличківська районна рада звернулась до всіх гілок влади щодо недопущення рейдерських захоплень сільгоспвиробників

 

 

Своїми рішеннями районна рада затвердила в новій редакції Статути Добровеличківського районного будинку культури, Добровеличківської районної бібліотеки для дорослих, Добровеличківської районної бібліотеки для дітей, Добровеличківського районного краєзнавчого музею.

 

Районна рада підтримала проекти рішень, розроблені відділом освіти, молоді та спорту Добровеличківської РДА, що стосувалися реорганізації навчальних закладів шляхом приєднання, а саме приєнання Липнязької загальноосвітньої школи №2 до Липнязької загальноосвітньої школи №1, приєднання Олександрівської та Троянської філій до КЗ «Добровеличківське НВО», про перейменування Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів і тепер цей навчальний заклад буде І-ІІІ ступенів, про внесення змін до конкурсної комісії на визначення опорних шкіл району, про внесення змін до комісії, що визначає та затверджує згідно Положення про районні премії за особливі досягнення учням та працівникам навчальних закладів району розміри таких премій.

 

На виконання Програми соціально-економічного розвитку Добровеличківського району на 2017 рік на сесії прийняте рішення про створення Олексіївської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.

 

При затвердженні районної Програми покращення медичного обслуговування населення на2017-2021 роки голова РДА В.Смаглюк запропонував до наступної сесії опрацювати та внести зміни до Програми з питань, що стосуються функціонування КЗ «Помічнянська лікарня».

 

Рішеннями місцевих рад Добровеличківського району районній раді делеговані повноваження по утриманню Об”єднаного Трудового архіву Добровеличківського району на 2018 рік.

 

Рішенням Добровеличківської районної ради «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища і міста Добровеличківського району» даний порядок оновлено та приведено до норм чинного законодавства.

 

Добровеличківська районна ради своїм рішенням підтримала  звернення депутатів Добровеличківської районної ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення рейдерських захоплень фермерських господарств, сільськогосподарських підприємств та продукції їх виробництва.

 

Наостанок голова районної ради Л.Корнієнко привітала всіх присутніх з Днем державної служби та з наступаючим державним святом -  Днем Конституції України, побажала всім присутнім щоб демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стали реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої країни та закликала разом створювати нову європейську державу! 

 

 
30-06-2017, 11:39 Переглядів: 238 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ