1. Звіт голови Добровеличківської районної ради Корнієнко Л.Б. про свою діяльність за січень-грудень 2017 року.
  2. Програма економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2018 рік.

Новини : Оргкомітет рекомендував надати статус опорної Піщанобрідській ЗОШ № 1 та Тишківській ЗОШ № 1

Оргкомітет рекомендував надати статус опорної Піщанобрідській ЗОШ № 1 та Тишківській ЗОШ № 1  Оргкомітет рекомендував надати статус опорної Піщанобрідській ЗОШ № 1 та Тишківській ЗОШ № 1

 

 

На засіданні оргкомітету щодо визначення опорних шкіл серед загальноосвітніх закладів району, що відбулося 25 липня 2017 року під керівництвом голови райдержадміністрації  Василя Смаглюка та голови районної ради Людмили Корнієнко, розглянуто матеріали, презентовані відповідно до умов проведення конкурсу Тишківською ЗОШ I-III ст. № 1 (директор Врадій Н.М.) та Піщанобрідською ЗОШ I-III ст. №1 (директор Слободенюк П.О. ).

 

Жвава дискусія тривала після кожного виступу та презентації фахівців, які працювали в комісії, цікавили питання розвитку не тільки опорних закладів, а й майбутніх навчально-виховних об’єднань.

 

Голова районної ради Людмила Корнієнко у своєму виступі зазначила, що реформування освіти та її розвиток у Добровеличківському районі повинен відповідати Концепції  «Нова українська школа», що була схвалена урядом у грудні 2016 року. Кожен опорний заклад повинен мати стратегію діяльності майбутнього НВО, співпрацювати в нових умовах з громадськістю, батьками, дбати про вихованців та педагогів.

 

Оргкомітет рекомендував надати статус опорної Піщанобрідській ЗОШ № 1 та Тишківській ЗОШ № 1

 

 

Після тривалих обговорень, оргкомітетом прийнято рішення рекомендувати відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації підготувати проект рішення на сесію районної ради щодо визначення:

 

  • Піщанобрідської  ЗОШ I-III ст. № 1 опорним навчальним закладом у майбутньому Піщанобрідському НВО;
  • Тишківську ЗОШ I-III ст. № 1опорним навчальним закладом у майбутньому  Тишківському НВО.

 

Крім того, комісія надала рекомендації директору Тишківської ЗОШ I-III ст. № 1 Врадій Н.М. доопрацювати в частині  проекту опорної школи та доповісти на засіданні постійних депутатських комісій районної ради.

 

Відповідно до Комплексної програми розвитку Добровеличківського району «Освіта Добровеличківщини» на 2016-2020 роки, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації має розробити  проект рішення щодо визначення опорних закладів для розгляду черговою сесією районної ради.

 

 
28-07-2017, 12:58 Переглядів: 277 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ