Новини : Україна в віршах!

 

На центральній площі  селища Добровеличківка 16 червня 2017 року відбувся поетичний марафон «Україна в віршах» з нагоди відзначення чергової річниці з Дня Незалежності України.

 

Україна в віршах!

 

 

Святковий захід організовано за ініціативи Добровеличківського районного краєзнавчого музею та за участі керівництва районної ради, вихованців навчальних закладів,  шанувальників поезії  і жителів селища.

 

Україна в віршах!

 

 

З відкриттям поетичного марафону учасників заходу привітала голова районної ради Людмила Корнієнко, яка наголосила, що з проголошенням Незалежності України ми отримали право самостійно будувати свою країну. Увесь світ визнав нашу державу суверенною. Про це мріяли десятки поколінь українців, але тільки нам судилося отримати цей важливий в історичному сенсі шанс бути господарями на своїй багатій та прекрасній українській землі. Ми не маємо права його втратити, а зобов’язані виправдати надії наших великих попередників. Будуючи державу сьогодні, ми чітко розуміємо, що несемо відповідальність перед майбутніми поколіннями, творимо свою Україну такою, щоб наші діти та внуки могли гордитися нею, живучи в повній гармонії та достатку.

 

На завершення виступу Людмила Корнієнко звернулася до поетичної спадщини великого українського поета Тараса Шевченка та зачитала уривки з його віршів.

 

Україна в віршах!

 

 

Далі захід продовжився виступами дітей та дорослих, які декламували вірші та співали пісень про честь і славу неньки України, про її незламний, працьовитий,  талановитий народ.

 
16-08-2017, 15:40 Переглядів: 132 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ