1. Звіт голови Добровеличківської районної ради Корнієнко Л.Б. про свою діяльність за січень-грудень 2017 року.
  2. Програма економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2018 рік.

Новини : Кожна дитина повинна зростати в родині!

 

Кожна дитина повинна зростати в родині!

 

 

Ще в 2010 році загальна школа І-ІІ ст. в  селі Трояни призупинила свою діяльність, а через відсутність належного приміщення дитячий садок функціонував як сезонний.

 

Щоб вирішити питання забезпечення конституційного права маленьких громадян на освіту з урахуванням принципу рівного доступу до освіти, Добровеличківською районною радою були прийняті рішення від 24 березня 2017 року № 248 «Про перейменування та реорганізацію навчальних закладів»  від 23 червня 2017 року № 271 «Про внесення змін до рішення районної ради від 24 березня 2017 року № 248 «Про перейменування та реорганізацію навчальних закладів»,  згідно яких утворено філію - Троянський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І ступеня-дошкільний навчальний заклад» та приєднано до комунального закладу «Добровеличківське навчально-виховне об’єднання «спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області.

 

На виконання даних рішень за рахунок коштів районного бюджету, коштів Троянської сільської ради, а також завдяки спонсорській підтримці цього літа відремонтоване окреме приміщення для функціонування  філії «Троянський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І ступеня-дошкільний навчальний заклад».

 

Кожна дитина повинна зростати в родині! Кожна дитина повинна зростати в родині!

 

Так,  18 серпня 2017 року в с.Трояни  відбулося справжнє свято – відкриття освітнього закладу. Зібралися переважна більшість жителів села Трояни, щоб привітати дошкільнят та першокласників з святковою подією.

 

Із новосіллям дошкільнят та майбутніх щколярів привітали голова Добровеличківської районної ради Людмила Корнієнко, голова Добровеличківської райдержадміністрації Василь Смаглюк, директор комунального закладу «Добровеличківське навчально-виховне об’єднання «спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Катерина Ковальська та Троянський сільський голова Віра Шевчук.

 

У своєму виступі Людмила Корнієнко привітала громаду з відкриттям освітнього центру та зазначила, що кожній дитині повинна бути забезпечена можливість отримати якісну дошкільну та початкову освіту. І такі заклади для маленьких громадян України мають функціонувати якомога ближче до місця проживання дітей, бо кожна  дитина повинна зростати в родині.

 

Кожна дитина повинна зростати в родині! Кожна дитина повинна зростати в родині! Кожна дитина повинна зростати в родині!

 

 

Прийнятими рішеннями депутатський корпус Добровеличківської районної та Троняської сільської рад показали готовність працювати для забезпечення якісної освіти нашим дітям при цьому раціонально та ефективно використовувати майно.

 

Керівник району побажала дошкільнятам та першокласникам міцного здоров’я,  мирного неба та успіхів у навчанні.

 

 
19-08-2017, 11:42 Переглядів: 356 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ