1. Звіт голови Добровеличківської районної ради Корнієнко Л.Б. про свою діяльність за січень-грудень 2017 року.
  2. Програма економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2018 рік.

Новини : Дружній спортивний турнір

 

На території пожежної-рятувальної частини  в селищі Добровеличківка 23 серпня 2017 року відбувся дружній спортивний турнір, який започатковано з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та з метою популяризації здорового способу життя і патріотичного виховання молоді.

 

Проведення турніру відбулося завдяки організації та підтримки Добровеличківського районного відділення поліції на чолі з начальником відділення Яндульським Ю.О.,  Добровеличківського районного відділення УДСНС на чолі з його керівником - Дишлиуком О.В, Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, Добровеличківського районного військового комісаріату,  Дружелюбівського сільського голови Гнєдича М.П., громадської організації "Бойове братство Добровеличківщини".

 

Дружній спортивний турнір

 

Відкрили турнір голова районної ради Л.Корнієнко та голова райдержадміністрації В.Смаглюк.

 

Людмила Корнієнко привітала учасників змагань з Днем Державного Прапора України та з Днем Незалежності України, підтримала започатковану ініціативу змагань, сподіваючись на їх постійне проведення в майбутньому. Побажала перемоги учасникам.

 

Дружній спортивний турнір Дружній спортивний турнір

 

Дружній спортивний турнір Дружній спортивний турнір

Команди учасників змагались в наступних видах спорту: підтягування на перекладині, підіймання гирі, настільний теніс та перетягування канату.

 

Поряд з дорослими малеча теж мала можливість розважитись досхочу, прийняти участь у спортивних змаганнях,  іграх та розважальній програмі. Всі учасники дійства посмакували смачним кулішем, а переможці отримали грамоти та кубки. Особливу подяку організатори свята висловлюють спонсорам заходу - керівникам сільгосппідприємств Селецькій Н.Ф., Саусю С.І., Плаксієнку С.З.,  Періжку В.В., Лаврентьєву В.О., а також відділу культури і туризму Добровеличківської РДА, Павленку О.О., вихованцям школи Дзенсинмон Серенрю, на чолі з трененером Франциско Кабрера Парес, хореографічному колективу "Веселка" на чолі з Думенко Н.В., та ін.

 

Маємо велику надію, що започаткований районний турнір матиме своє продовження та з кожним роком кількість учасників та спонсорів буде збільшуватись.

 
29-08-2017, 10:37 Переглядів: 209 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ