1. Звіт голови Добровеличківської районної ради Корнієнко Л.Б. про свою діяльність за січень-грудень 2017 року.
  2. Програма економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2018 рік.

Новини : Ми - українці

 Ми - українці

 

 Ми - українці

 

 

Саме під таким гаслом 24 серпня 2017 року в селі Скопіївка відбувся традиційний щорічний районний фестиваль, присвячений Дню Незалежності України.

 

В цей день на фестиваль «Ми -українці» завітало чимало гостей не тільки з Добровеличківського району, а й з інших регіонів України.

 

 Ми - українці

 

 

З Днем Незалежності  України учасників фестивалю привітали голова районної ради Л.Корнієнко та голова райдержадміністрації В.Смаглюк.

 

Вітаючи зі святом Людмила Корнієнко зазначила, що дата проголошення незалежності Україна стала поворотною віхою в історії розвитку Української держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту. За роки незалежності нам вдалося подолати труднощі становлення демократії держави. День Незалежності України для нас є свято єднання, переоцінки наших ідеалів і орієнтирів розвитку державності і зміцнення стабільності. Побажала всім міцного здоров'я, щастя, добра, достатку, миру, наполегливості і перемог у вирішенні життєво важливих проблем розвитку району і подальших успіхів у всіх справах і починаннях в ім'я процвітання незалежної України.

 

 Ми - українці  Ми - українці  Ми - українці

 

 Ми - українці  Ми - українці  Ми - українці

 

 

До уваги учасників фестивалю було представлено виставку виробів декоративно-вжиткового мистецтва народних умільців. Для бажаючих випробувати свою силу та спритність були проведені спортивно-розважальні ігри та конкурси.

 

Також всі бажаючі мали смогу насолодитися виступами гуртів «Лісапетний батальйон», «Брати Гадюкіни», «TOPOR ORHESTRA», грузинського ансамблю «КАІА», ансамблю барабанщиць, виконавців - Анастасії Приходько і Олени Дарк та ін..

 

Завершився фестиваль святковим салютом.

 
29-08-2017, 10:47 Переглядів: 251 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ