Новини : Свято Першого дзвоника в селі Гнатівка

 

В Гнатівському НВК «Мрія» 1 вересня 2017 року відбулася  святкова лінійка з нагоди  1 Вересня – Дня знань та Свята Першого дзвоника.

 

Свято Першого дзвоника в селі Гнатівка

 

В заході взяли участь голова районної ради Л.Корнієнко, Гнатівський сільський голова К.Заїченко, Братолюбівський сільський голова  Ю.Швидкий, педагогічний та учнівський колектив навчального закладу, батьки та жителі села Гнатівка.

 

Свято Першого дзвоника в селі Гнатівка Свято Першого дзвоника в селі Гнатівка Свято Першого дзвоника в селі Гнатівка

 

 

Голова районної ради Людмила Корнієнко вручила Похвальні листи кращим учням школи за високі досягнення у навчанні та, вітаючи учасників заходу зазначила, що День знань - це всенародне свято, яке приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл.  Перед вами, молодими, відкрито всі дороги.  Ми глибоко віримо, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху.

 

Свято Першого дзвоника в селі Гнатівка Свято Першого дзвоника в селі Гнатівка

 

 

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

 

Сподіваємося, що День знань стане для школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання.

 

З нагоди свята побажала всім міцного здоров’я, незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів та  пізнання світу!

 

Гнатівський сільський голова К.Заїченко та Братолюбівський сільський голова  Ю.Швидкий  також привітали учасників заходу зі святом та вручили відмінникам грошові винагороди.

 
6-09-2017, 10:32 Переглядів: 319 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ