Новини : День знань в Олексіївській школі

День знань в Олексіївській школі День знань в Олексіївській школі

 

Для учнів с.Олексіївка свято Першого дзвінка цьогоріч незвичайне. Крім першокласників іменинниками стали учні 10 класу. В цій школі вперше сформовано 10 клас. Згідно рішення Добровеличківської районної ради від 23 червня 2017 року № 287 «Про перейменування» Олексіївська школа почала функціонувати, як школа І-ІІІ ступенів.

 

День знань в Олексіївській школі День знань в Олексіївській школі День знань в Олексіївській школі

 

 

1 вересня 2017 року голова районної ради Л.Корнієнко також взяла участь у святкових заходах з нагоди Дня знань та свята Першого дзвоника, які проходили у Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

День знань в Олексіївській школі

 

 

Людмила Корнієнко традиційно привітала учнів та вчителів з початком нового навчального року та наголосила, що славна традиція святкувати Перший дзвінок об’єднала багато поколінь: без перебільшення,  його відзначають всі,  від вихованців дитячих садків до людей, які давно вже закінчили школу або вуз. Це наше спільне свято, тому що в основі будь-якої справи, будь-якої професії і навіть хобі лежать знання. Вони дають людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість домогтися успіху і реалізувати свої здібності. Саме тому ми настільки серйозну увагу приділяємо забезпеченню якісних освітніх послуг.

 

Людмила Корнієнко побажала учням зберегти дитячу спрагу знань, юнацьку допитливість розуму і зрілість міркувань.

 

День знань в Олексіївській школі День знань в Олексіївській школі

 

Зі святом присутніх також привітав Олексіївський сільський голова А.Скороход, який вручив грошові винагороди кращим учням навчального закладу.

За кошти Олексіївської сільської ради для початкових класів придбані  телевізори та ноутбуки, які чекали в класах маленьких учнів.

 

День знань в Олексіївській школі

 

 

Цього дня в навчальному закладі був відкритий клас імені В.Бабана, який навчався в Олексіївській школі та загинув у 2014 році захищаючи територіальну цілісність України.

 

День знань в Олексіївській школі

 

 
6-09-2017, 10:43 Переглядів: 169 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ