1. Звіт голови Добровеличківської районної ради Корнієнко Л.Б. про свою діяльність за січень-грудень 2017 року.
  2. Програма економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2018 рік.

До уваги депутатів районної ради! 27 червня 2018 року о 11:00 відбудеться чергове пленарне засідання вісімнадцятої сесії Добровеличківської районної ради сьомого скликання .

Новини : На колегії відділу освіти

 На колегії відділу освіти

 

На базі Добровеличківського міжшкільного навчально-виробничого комбінату 20 вересня 2017 року проведено засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за участю голови районної ради Л.Корнієнко, начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Силенко Л.В. та директорів загальноосвітніх навчальних закладів району.


На порядку денному розглядалися питання про підсумки стану готовності навчальних закладів до 2017/2018 навчального року, про підсумки науково-методичної роботи з педагогічними кадрами у 2016/2017 навчальному році, про дотримання вимог чинного законодавства України щодо здобуття випускниками 9-х класів повної середньої освіти та працевлаштування випускників 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району, про стан безпеки життєдіяльності в Липнязькій ЗШ І-ІІ ст. № 2, Федорівському НВК та Помічнянському ЦДЮТ, про стан викладання інформатики у навчальних закладах району, про обговорення Закону України «Про освіту» в новій редакції.

 

 На колегії відділу освіти

 

В ході колегії перед освітянами виступила голова районної ради Людмила Корнієнко, яка проінформувала присутніх про напрямки управління галуззю «освіта» на районному рівні, зупинилась на основних аспектах реформування освіти та охарактеризувала позитивні сторони децентралізації влади в країні.
Під час обговорення було також розглянуто ряд актуальних питань, зокрема, про наповнення сайтів навчальних закладів, про перезатвердження Статутів, про заповнення даних до інформаційно-телекомунікаційної системи «Державна інформаційна система освіти» у 2017/2018 навчальному році, про індивідуальне навчання, про виконавську дисципліну та ін.

 

 
21-09-2017, 10:26 Переглядів: 381 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ