1. Звіт голови Добровеличківської районної ради Корнієнко Л.Б. про свою діяльність за січень-грудень 2017 року.
  2. Програма економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2018 рік.

До уваги депутатів районної ради! 27 червня 2018 року о 11:00 відбудеться чергове пленарне засідання вісімнадцятої сесії Добровеличківської районної ради сьомого скликання .

Новини : З Днем професійно-технічної освіти


В Піщанобрідському аграрному ліцеї свято, бо 2 жовтня – День профтехосвіти. Про цей день не говорять по телебаченню, не пишуть в газетах. Система профтехосвіти – це система підготовки кваліфікованих робітників.


У 1920 році були створені школи фабрично-заводського учнівства (ФЗУ), які поклали початок новому типу професійно-технічних навчальних закладів. Важливим поштовхом ствердження профтехосвіти стало створення 2 жовтня 1940 року державної системи трудових резервів.


Прийом до них здійснювався шляхом призову (мобілізації), а також і в порядку добровільного прийму молоді. Протягом 1958 – 1960 років систему трудових резервів було реорганізовано в систему професійно-технічної освіти.


2 жовтня 2017 року відзначається 77-річниця створення системи професійно-технічної освіти.


В цей день голова районної ради Людмила Корнієнко та голова райдержадміністрації Василь Смаглюк відвідали Піщанобрідський аграрний ліцей, де привітали педагогічний і учнівський колектив закладу з Днем профтехосвіти. Кращих працівників ліцею було відзначено грамотами і подяками районної ради та райдержадміністрації.


У вітальному слові Людмила Корнієнко щиро подякувала викладачам за творчу, самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро до своїх вихованцям.


Побажала щоб на цьому благородному шляху їх завжди супроводжував успіх, щоб щедрою була доля, обминали життєві негаразди, а серця зігрівала учнівська довіра та любов.

 

 
5-10-2017, 12:05 Переглядів: 189 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ