1. Звіт голови Добровеличківської районної ради Корнієнко Л.Б. про свою діяльність за січень-грудень 2017 року.
  2. Програма економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2018 рік.

Новини : Вшанування пам’яті жертв голодомору в Україні

Вшанування пам’яті жертв голодомору в Україні Вшанування пам’яті жертв голодомору в Україні

 

 

Біля Добровеличківського районного краєзнавчого музею 24 листопада 2017 року відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв голодомору.

 

Вшанування пам’яті жертв голодомору в Україні 

 

В скорботних заходах взяли участь керівництво районної ради, райдержадміністрації, Добровеличківської селищної ради, делегації працівників установ, організацій району, учні старших класів та жителі селища.

 

Вшанування пам’яті жертв голодомору в Україні Вшанування пам’яті жертв голодомору в Україні

 

 

З промовою перед учасниками зібрання виступили голова районної ради Л.Корнієнко та заступник голови райдержадміністрації В.Ткаченко.

У своєму виступі Людмила Корнієнко зазначила, що сьогодні ми схиляємо голову перед пам’яттю наших загиблих співвітчизників. Ми згадуємо всіх, хто втратив життя під час голодоморів у минулому столітті. Вісімдесят років пройшло відтоді, як нашу землю спустошив один із найстрашніших в історії людства голодоморів - 1932-1933 років. То була жахлива сторінка для нашого народу. Мільйони невинно загублених життів та скалічених доль, безлюдні села, страх у людських душах - ось чорний слід Голодомору.

 

Наше завдання - зберегти пам'ять про все, що відбулося на українській землі. І героїчне, і трагічне. Спільна пам'ять та спільна історія мають об’єднувати нас, робити сильнішими. Це фундамент нашого майбутнього.

 

Вшанування пам’яті жертв голодомору в Україні 

 

Вшанувати невинні жертви трагедії, дбати про могили загиблих - обов’язок держави, суспільства, кожного, хто вважає Україну своєю Вітчизною.

Директор районного краєзнавчого музею В.Грінченко зачитала учасникам заходу спогади очевидців трагічних подій голодомору, що відбувалися в населених пунктах нашого району.

 

Благочинний Добровеличківського округу, настоятель Свято-Миколаївської церкви  отець Юрій провів заупокійний молебень за жертвами голодомору.

Пам’ять загиблих в роки голодомору було вшановано хвилиною мовчання та запаленням свічок.

 

 
27-11-2017, 16:56 Переглядів: 119 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ