1. Інтерв’ю голови Добровеличківської районної ради сьомого скликання Людмили Корнієнко в районну газету «СІЛЬСЬКЕ ЖИТТЯ»
  2. Програма економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2018 рік.

Новини : Керівники району провели консультації з учасниками АТО

 

Керівники району провели консультації з учасниками АТО Керівники району провели консультації з учасниками АТО Керівники району провели консультації з учасниками АТО

 

Керівники району провели консультації з учасниками АТО Керівники району провели консультації з учасниками АТО

 

 

 

Голова Добровеличківської районної ради Л.Корнієнко спільно з головою райдержадміністрації  В.Смаглюком 05 лютого  2018 року провели зустріч з учасниками антитерористичної операції.

 

Під час діалогу були обговорені питання своєчасного забезпечення соціального захисту учасників АТО, залучення їх в установленому порядку до проведення санітарних випилок лісосмуг району та очищення придорожніх узбіч згідно нормативів, надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих, надання путівок для санаторно-курортного лікування учасникам АТО та ін.

 

Учасники зустрічі особливу увагу акцентували на питаннях впорядкування діяльності громадських організацій району, що представляють інтереси учасників АТО, на спільному вирішенні проблемних питань разом з  представниками органів влади району.

 

Голова районної ради Л.Корнієнко та голова райдержадміністрації  В.Смаглюк  надали роз’яснення з порушених питань у відповідності до норм чинного законодавства, проінформували про джерела та обсяги наданих допомог учасникам АТО протягом 2017 року, запропонували систематично проводити аналогічні зустрічі для задоволення інформаційних потреб пільгових категорій населення, зокрема, учасників АТО.  

 

У зверненні до учасників АТО Людмила Корнієнко всебічно проаналізувала стан поточних справ у районі, звернула увагу на порядок формування та використання державних фінансів, в тому числі районного та місцевих  бюджетів, проінформувала про види соціальної допомоги та пільги учасникам АТО.

«Завдяки мужності захисників України, які боронять державу на Сході – тут, на мирній території ми виконуємо важливе   завдання - проводимо реформи, будуємо нову, міцну і самодостатню державу» - резюмувала голова районної ради. 

 
6-02-2018, 08:38 Переглядів: 520 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ