1. Інтерв’ю голови Добровеличківської районної ради сьомого скликання Людмили Корнієнко в районну газету «СІЛЬСЬКЕ ЖИТТЯ»
  2. Програма економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2018 рік.

Новини : День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 

У великій сесійній залі  15 лютого  2018 року відбулися районні урочисті заходи з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

 

В заході взяли участь керівництво районної ради, райдержадміністрації, воїни-інтернаціоналісти, голови місцевих рад, делегації працівників установ та організацій району. 

 

Перед присутніми виступили голова райдержадміністрації В.Смаглюк, голова районної ради Л.Корнієнко.

 

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 

У своєму виступі Людмила Корнієнко зазначила,  що сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих бойових друзів, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, тих хто сьогодні зі зброєю в руках боронить нашу землю в зоні АТО, тих хто загинув в боях за цілісність України. Пам’ять про кожного, хто не повернувся з усіх несправедливих воєн, про загиблих бійців АТО завжди житиме в душі українського народу. Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу мужності воїнів-інтернаціоналістів та їх самовідданій праці. Висловлюємо подяку тим, хто, змінивши військову форму на цивільний одяг, зайняли активну громадянську позицію, стали справжніми вихователями юного покоління.

 

Людмила Корнієнко побажала всім  міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра. 

 

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав День вшанування учасників бойових дій на території інших держав День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 

 

Воїнів – інтернаціоналістів, членів Добровеличківської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану, які займають активну громадянську позицію, беруть участь у військово-патріотичному вихованні молоді  було нагороджено державними відзнаками – Медалями «За вірність присязі», «Учасник локальних війн»,  грамотами  та подяками Кіровоградської обласної Української спілки ветеранів Афганістану. 

Пам'ять загиблих було вшановано хвилиною мовчання.

 

Після закінчення урочистої частини до уваги присутніх було представлено тематичні музичні номери за участю учасників художньої самодіяльності районного будинку культури та закладів культури району.

 

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 

 
15-02-2018, 11:57 Переглядів: 389 Категорія: Новини
Повернутися
Поділитися :

Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ