Районна рада / Районні відзнаки : ПОЛОЖЕННЯ Про Почесну Грамоту Добровеличківської районної державної адміністрації та районної ради

Додаток 1
до рішення районної ради
від 26 квітня 2002 року № 9ПОЛОЖЕННЯ

Про Почесну Грамоту Добровеличківської районної
державної адміністрації та районної ради1. Почесна Грамота Добровеличківської районної державної адміністрації і районної ради є заохоченням за заслуги у забезпеченні соціального та економічного розвитку району, здійсненні ефективної діяльності органів місцевого самоврядування, проведенні заходів щодо забезпечення законності, прав і свобод громадян, за високу професійну майстерність, громадську та благодійну діяльність.

2. Почесною Грамотою Добровеличківської районної державної адміністрації і районної ради нагороджуються:

- громадяни України, які відомі завдяки особистій активній участі у сфері питань діяльності, зазначених у пункті 1 цього Положення;
- посадові особи органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, депутати місцевих рад.

3. Почесною Грамотою Добровеличківської районної державної адміністрації і районної ради можуть бути нагороджені громадяни інших держав, трудові колективи підприємств, установ і організацій, а також територіальні громади сіл, селища, міста.

4 Висунення кандидатур для відзначення Почесною Грамотою Добровеличківської районної державної адміністрації і районної ради здійснюється гласно за ініціативою органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, підприємств (об’єднань), кооперативних та інших господарських структур, громадських організацій, трудових колективів тощо.

5. Подання про нагородження Почесною Грамотою Добровеличківської районної державної адміністрації і районної ради вноситься до районної державної адміністрації і районної ради головами місцевих рад, керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних підприємств, установ, організацій, головами постійних депутатських комісій, президією районної ради.

6. Клопотання про нагородження Почесною Грамотою Добровеличківської районної державної адміністрації і районної ради перед органами, зазначеними в пункті 5 цього Положення порушують керівники підприємств, установ, організацій комунальної та спільної власності територіальних громад, тощо.

7. Одночасно з клопотанням на кожну особу, яка представляється до нагородження Почесною Грамотою Добровеличківської районної державної адміністрації і районної ради, подаються такі документи:

- подання посадових осіб та керівників суб’єктів, зазначених у пункті 4 цього Положення;
- відомості про досягнення особи, яка заслуговує на відзначення нагородою;
- біографічна довідка;
- довідка про паспортні дані, ідентифікаційний код, домашня адреса особи, яка нагороджується .

8. Подання про відзначення Почесною Грамотою Добровеличківської районної державної адміністрації і районної ради надсилаються до районної державної адміністрації і районної ради не пізніше як за 10 днів до дня вручення нагороди.

9. Про нагородження Почесною Грамотою Добровеличківської районної державної адміністрації і районної ради видається спільне розпорядження голови районної державної адміністрації і голови районної ради.
Облік і реєстрація Почесних Грамот Добровеличківської районної державної адміністрації і районної ради здійснюється відділом кадрової роботи та з питань державної служби районної державної адміністрації та виконавчим апаратом районної ради.

10. Особам, нагородженим Почесною Грамотою Добровеличківської районної державної адміністрації і районної ради вручається нагрудний знак та грошова винагорода в розмірі 100 грн.

11. Особи, які відзначені Почесною Грамотою Добровеличківської районної державної адміністрації і районної ради можуть бути представлені до нагородження нею повторно не раніш як через два роки.

12. Вручення Почесної Грамоти Добровеличківської районної державної адміністрації і районної ради разом з нагрудним знаком нагородженим здійснюється головою районної державної адміністрації і головою районної ради.
За рішенням голови районної державної адміністрації і голови районної ради вручення може проводитися в іншому порядку.

 

Докладніше...
9-11-2011, 13:41 Категорія: Районна рада / Районні відзнаки Переглядів: 1 212


Районна рада / Районні відзнаки : ПОЛОЖЕННЯ Про Грамоту Добровеличківської районної державної адміністрації та районної ради

Додаток 2
до рішення районної ради
від 26 квітня 2002 року № 9ПОЛОЖЕННЯ

Про Грамоту Добровеличківської районної
державної адміністрації та районної ради


1. Грамота Добровеличківської районної державної адміністрації та районної ради є заохоченням за заслуги у забезпеченні соціального та економічного розвитку району, здійсненні ефективної діяльності органів місцевого самоврядування, проведенні заходів щодо забезпечення законності, прав і свобод громадян, за високу професійну майстерність, громадську та благодійну діяльність.

2. Грамотою Добровеличківської районної державної адміністрації та районної ради нагороджуються:

- громадяни України, які відомі завдяки особистій активній участі у сфері питань діяльності, зазначених у пункті 1 цього Положення;
- депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування та державної влади.

3. Грамотою Добровеличківської районної державної адміністрації та районної ради можуть бути нагороджені громадяни інших держав, трудові колективи підприємств, установ і організацій, а також територіальні громади сіл, селища, міста.

4 Висунення кандидатур для відзначення Грамотою Добровеличківської районної державної адміністрації та районної ради здійснюється гласно за ініціативою органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, підприємств (об’єднань), кооперативних та інших господарських структур, громадських організацій, трудових колективів тощо.

5. Подання про нагородження Грамотою Добровеличківської районної державної адміністрації та районної ради вноситься до районної ради головами місцевих рад, керівниками районних підприємств, установ, організацій, головами постійних комісій, президією районної ради.

6. Клопотання про нагородження Грамотою Добровеличківської районної державної адміністрації та районної ради перед органами, зазначеними в пункті 5 цього Положення порушують керівники підприємств, установ та організацій комунальної та спільної власності територіальних громад, тощо.

7. Одночасно з клопотанням на кожну особу, яка представляється до нагородження Грамотою Добровеличківської районної державної адміністрації та районної ради, подаються такі документи:

- подання посадових осіб та керівників суб’єктів, зазначених у пункті 4 цього Положення;
- біографічна довідка.

8. Подання про відзначення Грамотою Добровеличківської районної державної адміністрації та районної ради надсилаються до районної ради не пізніше як за 5 днів до дня вручення нагороди.

9. Про нагородження Грамотою Добровеличківської районної державної адміністрації та районної ради видається спільне розпорядження голови районної державної адміністрації та голови районної ради.
До Грамотою Добровеличківської районної державної адміністрації та районної ради може вручатися грошова винагорода або цінний подарунок.
Облік і реєстрація Грамот Добровеличківської районної державної адміністрації та районної ради здійснюється відділом кадрової роботи та з питань державної служби районної державної адміністрації, виконавчим апаратом районної ради.

10. Вручення Грамоти Добровеличківської районної державної адміністрації та районної ради нагородженим здійснюється головою районної державної адміністрації та головою районної ради, їх заступниками, членами президії районної ради.

 

Докладніше...
9-11-2011, 13:40 Категорія: Районна рада / Районні відзнаки Переглядів: 1 138


Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ