Районна рада / Документи / Регламент районної ради : РЕГЛАМЕНТ ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням  Добровеличківської   районної  ради

від 18 грудня  2015 року № 15

(зі змінами від 25.03.2016 р. № 68,

зі змінами від 22.06.2016 р. № 104)

 

 

 

 

РЕГЛАМЕНТ

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Добровеличківська районна рада (далі - рада) є органом місцевого самоврядування, що представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селища  та міста району.

 

1.2. Порядок діяльності ради, її органів та посадових осіб, порядок скликання сесії, підготовки і розгляду нею питань, прийняття рішень про затвердження порядку денного сесії та з інших процедурних питань, порядок роботи сесії визначаються Конституцією України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про статус депутатів місцевих рад”, “Про доступ до публічної інформації”, “Про засади державної регуляторної політики” Європейською хартією місцевого самоврядування та іншими нормативними актами та цим  Регламентом.

 

1.3. Рада  вважається  повноважною за умови обрання не менш як двох третин  депутатів  від  загального складу  ради. 

 

1.4. Регламент Добровеличківської районної ради (далі - Регламент) затверджується не пізніш, як на другій сесії ради поіменним голосуванням більшістю від її загального складу. Зміни і доповнення до нього можуть прийматися на наступних пленарних засіданнях ради.

 

1.5. Робота ради проводиться за перспективним (річним) планом, що затверджується радою.

 

1.6. Формування плану роботи ради здійснюється виконавчим апаратом ради за пропозиціями голови ради, голови районної державної адміністрації, постійних комісій ради, депутатських груп, фракцій, депутатів, територіальних підрозділів міністерств і відомств України, інших центральних органів виконавчої влади, міського, селищного та сільських голів.

 

1.7. Дотримання даного Регламенту є обов'язковим для всіх депутатів ради, головою ради, заступником голови ради, органами ради, правоохоронними органами, судом, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, а також  фізичними особами.

 

1.8. Робота ради ведеться державною мовою.

 

1.9.На час пленарних засідань ради у сесійному залі (іншому місці проведення пленарного засідання) встановлюються Державний прапор України та прапор громади. Порядок використання прапора громади може встановлюватись за рішенням ради окремими рішеннями.

 

2. ВІДКРИТІСТЬ І ГЛАСНІСТЬ У ДІЯЛЬНОСТІ РАДИ

 

2.1. Пленарні засідання ради, засідання президії, постійних та інших комісій ради є відкритими і гласними, крім випадків, передбачених законодавством України та цим Регламентом.

 

2.2. Право бути присутніми на пленарному засіданні може бути обмежено лише по відношенню до особи, яка в ході засідання здійснила протиправні дії (ініціювання бійки, хуліганських дій, виступи та репліки у нетверезому стані тощо).

 

2.3.  Відкритість засідань реалізується шляхом забезпечення достатнього місця для громадян України, які бажають відвідати засідання ради;

 

2.4. Гласність і відкритість роботи ради, її органів та посадових осіб забезпечується через газету районної ради і районної державної адміністрації “Сільське життя”, офіційного сайту районної ради: http://rada.dv.kr.ua/ та інформаційних стендах.

Рішення ради нормативно-правового характеру оприлюднюються у газеті “Сільське життя ” та на офіційному сайті районної ради.

 

2.5. Рада, її органи та посадові особи, депутати систематично інформують виборців про свою діяльність у засобах масової інформації та на офіційному сайті районної ради.

 

 

Завантажити повний текст документу [832,54 Kb]

 

 

 

Докладніше...
14-04-2016, 13:29 Категорія: Районна рада / Документи / Регламент районної ради Переглядів: 867


Меню


Вхід


Логін  
Пароль  


Корисні посилання

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Верховна Рада України


Законодавство України


Кабінет Міністрів України


Кіровоградська ОДА


Кіровоградська обласна рада


Добровеличківська райдержадміністрація


ПФУ


Укрінформ